+90 226 463 22 23

Sosyal Medyada Biz}

WEB TASARIMI DEĞİŞİKLİĞİ
WEB SİTEMİZ YENİLENMEKTEDİR. 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE TEKRAR SİTEDEN İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ. ŞİMDİLİK FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİPTE KALIN. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER....
FACEBOOK SAYFAMIZ

BASINDA BİZ

SUBAŞI’NIN GELECEĞİNİ PLANLIYORUZ
Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yeni projelerle beldeyi geleceğe hazırladıklarını söyledi
Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Merkez, Denizgören ve Altınkent mahallelerinde her türlü sorunu gidermek için çalıştıklarını, yeni projelerle beldeyi geleceğe hazırladıklarını söyledi. Subaşı’nın daha güzel bir yer olması için planlı çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Yılmaz, eğitim, çocuk, hizmet, temizlik, güvenlik, ulaşım, sağlık ve kültürel alanlarda önemli çalışmalara imza attıklarını, yeni projelerle de beldenin çehresini değiştireceklerini ifade etti.
“Elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz”
Subaşı, geleceğin en gözde yerlerinden biri olacağına vurgu yapan Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Elimizdeki tüm imkanları Subaşı için seferber etmeye devam ediyoruz. Subaşı, gelecekte bölgenin en cazip yerlerinden biri olacaktır. Beldemizin geleceğini planlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Subaşı’nda el vurmadık yer bırakmadan geleceğe hazırlamaya kararlıyız. Bu gücü de halkımızdan alıyoruz” dedi.
“Yeni projelerimiz göz kamaştıracak”
Subaşı için söz verdikleri tüm projeleri bir bir hayata geçirdiklerini ve yeni projelerle de beldeyi daha modern bir belde haline getirmeyi hedeflediklerine dikkat çeken Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, şunları söyledi: “Subaşı’nın ihtiyaç duyduğu herşeyi planlıyoruz. Yeni projelerimizi hazırlıyor ve planlar üzerinde ilgili mercilerle görüşmelerde bulunuyoruz. Yeni projelerimiz göz kamaştıracak ve beldemizin geleceğine yön verecektir.”
“Allah, bu ülkeye kem gözle bakanlara fırsat vermesin”
Ülkemizin zor bir süreçten geçtiğini, fakat halkın desteğiyle vatan hainlerinin oyununu bozduğunu belirten Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Allah, birliğimiz daim eylesin, bu güzel ülkemizde bizlere birlik beraberlik içinde yaşamayı nasip etsin. Ülkemize, demokrasimize, milletimize, devletimize kem gözle bakanlara fırsat vermesin. Özellikle ‘Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Devlet’ dediğimiz gibi ülkemizin bütünlüğünün bozulmaması için verdiğimiz mücadelede bizleri yalnız bırakmasın. Birlik beraberlikle aşamayacağımız hiçbir sorun yoktur. Ülkemizi, ilimizi, ilçemizi ve beldemizi daha güzel, daha modern hale getirmek için tüm gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.
Kaynak:   subasiguncel.com
Subaşı Belediyesi Bilgi İşlem