Yalova'nın Yükselen Değeri
  • Telefon +90 226 440 00 77
  • E-Posta iletisim@subasi.bel.tr
  • Adres Merkez Mh. 12. Sk. No: 3
Subaşı Belediyesi Resmi Web Sitesi

Projeler

Araç filomuz büyüyor!

Subaşı Belediyesi tarafından hazırlanan hibe projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na sunuldu. Yol süpürme ve temizlik aracı hibe edilmesi çalışmalar neticesinde onaylandı. Onaylanan yeni yol temizleme aracı belediyeye teslim edildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından Subaşı Belediyesi’ne hibe edilen belediye otobüsleri de hizmete girdi. Araç filosu; hizmet aracı, kepçe ve zabıta ekip otosuyla daha da genişledi.
Subaşı Beldesinin temizliği konusunda hassas olduklarını belirten belediye yetkilileri, “Belediye olarak öncelikli görevlerimizden birisi de Beldemizde çevre temizliğidir. Göreve geldiğimiz günden beri, temiz bir çevreye sahip Subaşı için çalışıyoruz” dedi.
“Araç ve iş makineleri parkımızı yenilemeyi ve güçlendiriyoruz”
Subaşı’nın Merkez, Altınkent ve Denizgören mahalleri ile birlikte geniş bir yerleşim alanına sahip olduğunu belirten belediye yetkilileri, “Beldemizde belediye hizmetlerini en güzel şekilde yerine getirmek için araç ve iş makineleri parkımızı yenilemeyi ve güçlendirmeyi amaç edindik. Daha öncede beldemizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmak üzere bir çok aracı belediyemizin bünyesine kazandırmıştık. Amaçlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı her geçen gün artırarak sürdürüyoruz. Beldemizin güzelliği ve halkımızın refahı bizim en büyük huzur kaynağımızdır” diye konuştu.